KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy firmą, która od 2003 roku na Górnym Śląsku prowadzi sprzedaż szeroko pojętej męskiej odzieży jeansowej Polskiej produkcji. Posiadamy sklepy stacjonarne w Katowicach oraz Bytomiu. Latem 2018 roku postanowiliśmy poszerzyć zakres działania naszej firmy.

W epoce wszechobecnej technologii informacyjnej i szybko zmieniającej się rzeczywistości zdecydowaliśmy się odwrócić odwieczny układ w handlu tradycyjnym. W myśl utartego przez wieki schematu to klient musiał inwestować swój czas i ponosić koszty transportu aby dokonać zakupu pożądanego towaru. Pierwszym etapem rewolucji w handlu było pojawienie się różnego rodzaju sklepów oraz platform internetowych, które oferowały kurierskie dostawy zamówionych towarów.

Nasza firma poszła o krok dalej. W naszym sklepie internetowym towary rozwożone są do klientów bezpośrednio przez sprzedawców pracujących na co dzień w naszych sklepach stacjonarnych. Dzięki temu rozwiązaniu nasi odbiorcy mają możliwość przymierzenia spodni w wybranym przez siebie miejscu (dom, praca), w dogodnym terminie i bez presji ze strony spieszącego się kuriera. Nasi sprzedawcy nie poganiają, chętnie służą pomocą i doradzą odnośnie rozmiaru czy modelu. Zapraszamy do współpracy!